ТВ емисија „Под сјајем звезда“

Jan 01 1970
(0) Comments

Гостовање Милана Стаматовића у ТВ емисији „Под сјајем звезда“ Драшка Аћимовића

КАБЛОВСКИ ОПЕРАТЕРИ СРБИЈЕ, РЕГИОНА И ДИЈАСПОРЕ КОЈИ ЕМИТУЈУ  ТВ ЕМИСИЈУ
„ПОД  СЈАЈЕМ  ЗВЕЗДА“

ТВ КАНАЛ 3 (Прњавор, БиХ – ТОТАЛ ТВ за цео свет) субота 23,00 понедељак 11,00

ТВ МЕЛОС (Краљево-Нови Сад, гледа се у Београду на ИПТВ ТЕЛЕКОМ) петак 23,00, ноћни програм на европском сателиту

ТВ КТВ (Зрењанин, гледа се широм Србије, а у Београду на каблoвској СББ) петак 12,00 субота 9,00

ВТВ (ТВ ВУЈИЋ) (Ваљево, регионална ТВ. У Београду се гледа на кабловској СББ) четвртак 18,00 недеља 11,00

ВИКОМ РТВ (Бања Лука, РС. емитује се на европском сателиту) субота 21,00,  осталим данима од 10,00 реприза

РТВ ИСТОЧНО САРАЈЕВО (Источно Сарајево, РС. емитује се у целој Федерација БиХ, делом у Хрватској) недеља 20,00,  понедељак 14,00.

РТВ АС (Шабац, Регионална ТВ, емитује се у половини РС) недеља 20,00, петак 23,30

РТВ ПОДРИЊЕ (Лозница, Регионална ТВ, емитује се у половини РС) субота 15,00, недеља 19,30

РТВ БОР (Бор, Регионална ТВ) субота 16,30, недеља 16,30

ТВ П КАНАЛ (Пирот) недеља 22,00, петак 22,30

ТВ БАЧКА (Врбас) субота 13,00, понедељак 9,10

РТВ МАЈДАНПЕК (Регионална ТВ Мајданпек) субота 18,00, уторак 21,00

ТВ-5 (Ужице, Регионална ТВ) недеља 16,00,  уторак 23,00

РТВ Ф КАНАЛ (Зајечар) субота 23,00, среда 18,00

ТВ ИСТОК (Салаш) субота 12,30, недеља 15,00

ТВ СТУДИО МТ (Лесковац) недеља 16,00, понедељак 13,00

ТВ БЛАЦЕ (Блаце) субота 22,00, петак 22,00

ТВ АРТВИЗИЈА (Ниш) 6 емитовања недељно

ТВ КУРШУМЛИЈА (Куршумлија, Регионална ТВ) 8 емитовања недељно

ТВ СУНЦЕ (Аранђеловац, Регионална ТВ)

РТ ФЛЕШ (Аранђеловац) субота 12,00, недеља 15,00

ТВ РУФ (Петровац на Млави) недеља 22,00, четвртак 18,00

РТВ СИТИ (Уб) недеља 15,00,  четрвтак 12,30

СТВ К54 (Сомбор) недеља 21,30, среда 16,30

ТВ ЛАВ (Вршац, Регионална ТВ) уторак 20,15, среда 16,00

ТВ РЕСАВА (Свилајнац) уторак 21,30, петак 16,00

РТВ ФОКУС (Врање) субота 18,00, недеља 17,00

РТВ МЕГА Инђија недеља 12,30 и 22,30

РТВ СТАРА ПАЗОВА (Стара Пазова, Регионална ТВ) уторак 22,00, недеља 11,00

РТВ ПРИМА (Бајина Башта) субота 19,00, уторак 13,00

РТВ ПОЖЕГА (Пожега) субота 20,00, недеља 12,00

ТВ ДИСКОС (Аранђеловац, Регионална ТВ) петак 22,30, субота 18,00

ТВ КЛИК (Ариље) Понедељак 20,00, четвртак 17,30

ТВ ПРОТОКОЛ К-1 (Лесковац) недеља 17,30, субота 16,15

ТВ РТВ К23 (Суботица) субота 19,00, недеља 19,00

РТВ СТРЕЛА (Велики Поповић-Деспотовац) недеља 21,00, уторак 19,00 и четвртак 22,00

ТВ ТРАНС (Неготин) субота 21,00, понедељак 13,00

ТВ КЛИСУРА (Власотинце – Грделица – Лесковац) Субота 20,00, уторак 20,00

РТВ ЦАРИЧИН ГРАД (Лебане) четвртак 18,00, недеља 13,00

РТВ НИШАВА (Ниш) субота 18,00, недеља 15,00

РТВ ЗВИЖД (Кучево) субота 22,00, недеља 10,00

ТВ ЉИГ (Љиг) субота 23,00, недеља 21,00

РТВ ГЕМ (Лазаревац) недеља 15,00, уторак 21,00

ТВ ЈАСЕНИЦА (Смедеревска Паланка) недеља 14,00, среда 22,00

РТВ ХОМОЉЕ (Жагубица) недеља 14,00, понедељак 23,00

РТВ БРУС (Брус) недеља 21,00, субота 20,00

ТВ ФРУШКА ГОРА (Рума) четвртак 20,00, петак, 11,30, субота 10,00

ТВ ЈЕДИНСТВО (Нови Пазар) четвртак 21,00, петак 16,30

ТВ МОСТ (Звечан, Космет –  емитује се  у Београду и широм Србије на кабловској ИПТВ ТЕЛЕКОМ)  субота 21,00, недеља 15,00

РТВ ПЛУС (Шилово, Космет – гледа се и широм Србије на кабловској ИПТВ ТЕЛЕКОМ) петак 18,оо,  уторак 15,00

РТВ КИС (Косовска Митровица) петак 22,00, недеља 16,00, понедељак  18,00

ТВ ГОЛИЈА (Ивањица) петак 22,00, недеља 19,00

ТВ МИКС (Краљево) субота 16,30, понедељак 21,30

НТВ СУПЕР (Смедерево) недеља 16,00 и 20,00, субота 14,00

ТВ РИТАМ (Врање) петак 02,00 понедељак 19,00

РТВ ТРСТЕНИК (Трстеник) субота 20,30, недеља 16,30

Facebook